نماد اعتماد الکترونیکی

 ضمانت بازگشت کالا

شاید یکی از برتری های فروشگاه های حضوری بر فروشگاه های غیر حضوری (اینترنتی) اطمینان خاطر مشتری از صحت کالا پیش از خرید است. مشتری در فروشگاه های حضوری کالای مورد نظر خود را مشاهده میکنید و پس از کسب اطمینان از بابت سالم بودن جنس نسبت به خرید آن اقدام میکند. در صورتی که در فروشگاه های اینترنتی چیزی به نام مشاهده جنس پیش از خرید وجود ندارد. از همین رو فروشگاه هرمزی کالا این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا 7 روز پس از خرید با شرایطی که معین شده نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند.

پس چنان چه قصد تعویض دارید، در حداقل زمان ممکن پس از دریافت کالا اقدام نمایید تا این روال بدون هیچ گونه مشکلی، برای شما انجام شود.

کالاهای بازگشتی باید دارای شرایط زیر باشند:

- مورد پسند نبودن کالای دریافتی: به هر دلیلی اگر محصول خریداری شده خود را نمی‌پسندید می‌توانید آن را به راحتی بازگشت داده و یا تعویض نمایید.

- مناسب نبودن رنگ محصول دریافتی: در صورت عدم مطابقت رنگ کالا در سایت با کالای دریافتی.

- عدم مطابقت محصول سفارش داده شده با محصول دریافتی: در صورت داشتن این مشکل با اعلام آن به واحد خدمات پس از فروش جهت بازگشت محصول راهنمایی خواهید شد.( تا 24 ساعت بعد از تحویل باید اطلاع داده شود )

- وجود نقص و ایراد در کالای خریداری شده: در صورتی که کالای دریافتی دارای نقص و ایراد، از جمله پارگی،زدگی،شکستگی و... ( ضایعات ) باشد با اعلام آن به واحد خدمات پس از فروش جهت بازگشت راهنمایی خواهید شد . در نظر داشته باشید که ایراد وارده بعلت استفاده نادرست از کالا جز شرایط ذکر شده نمی باشد.

کدام کالاها قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارند؟

تمامی محصولات موجود در سایت هرمزی کالا قابلیت بازگشت و یا تعویض را دارند.

کالاهای قابل بازگشت و یا تعویض به هنگام ارسال باید دارای چه شرایطی باشند؟

- در زمان مرجوع کردن کالای خریداری شده، مطمئن شوید که کالا را در بسته بندی خود محصول قرار داده اید.

- سلامت اتیکت و برچسب محصول در زمان مرجوع کردن بسیار مهم است. قبل از ارجاع کالای خریداری شده، اتیکت و برچسب باید سالم بوده و از محصول جدا نشده باشد.

- ایراد ظاهری در کالا بوجود نیامده باشد و در حالت نو باقی مانده باشد.

-بسته بندی ضد ضربه برای کالاها جهت ارسال کالاها استفاده شده باشد و هیچ قسمتی از بسته بندی و یا آیتم های ضربه گیر کالا آسیب دیده نباشند.

کالای خود را به چه آدرسی ارسال کنیم؟

آدرس : یاسوج– خیابان پزشک فروشگاه لوازم خانگی هرمزی کالا

شماره تماس: 07433234408

*لطفا از ارسال کالا بدون هماهنگی با فروشگاه هرمزی کالا خودداری فرمایید.

راه‌های ارتباط با خدمات پس از فروش:

شماره تماس: 07433234408

ایمیل: support@hormozikala.com

تلگرام: @hormozikala